مرکز فرهنگی و هنری آتنا فیلم

آتنا: الگوسازان تمدن نوین اسلامی

آتنا: الگوسازان تمدن نوین اسلامی

آتنا فیلم یک مجموعه فرهنگی و غیر انتفاعی است که در جهت تولید آثار رسانه ای برای الگوسازی سبک زندگی صحیح و اسلامی گام برمیدارد.

۹ مطلب در آبان ۱۳۹۲ ثبت شده است

فیلم کوتاه زیبای نامه ها، عکس ها و آدم ها به کارگردانی سید محمدرضا خردمندان و تهیه کنندگی انجمن سینمای جوانان دفتر تهران در ادامه تقدیم شما عزیزان می گردد.

فیلم کوتاه نامه ها عکس ها آدم ها


۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۵ آبان ۹۲ ، ۲۱:۴۱

فیلم کوتاه جای خالی سکوت به کارگردانی فرشید قلی پور و تهیه کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران می باشد. این فیلم نوعی فیلم انتقادی به شرایط محیط کاری و زندگی امروزی افراد است.

فیلم کوتاه جای خالی سکوت


برای دریافت فیلم به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۵ آبان ۹۲ ، ۱۹:۴۵

در این پست زیباترین فیلم کوتاه داستانی ای که تا کنون بنده به شخصه دیده ام برایتان قرار می دهم. نام این فیلم چند شب از آثار آقای سعید صادقی و به تهیه کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران دفتر اصفهان می باشد.
تماشای این فیلم کوتاه 17 دقیقه ای را هرگز از دست ندهید.


فیلم کوتاه چند شب


برای دانلود این فیلم کوتاه و مشاهده تصاویر بیشتر از محیط آن به ادامه مطلب بروید.

۲ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۵ آبان ۹۲ ، ۱۸:۳۶

محسن که پیگیر کارهای فارغ التحصیلی از دانشگاه است، با مشکلی آموزشی روبرو می شود که درصورت حل نشدن دوره تحصیل او را یک ترم بیشتر میکند. در این میان کارمند آموزش پیشنهادی به او می دهد... 

این فیلم کوتاه از سری کارهای مجموعه آتنا فیلم (الگوسازان تمدن نوین اسلامی) می باشد.

فیلم کوتاه آشنا


۲ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۴ آبان ۹۲ ، ۱۸:۴۶

در یک خوابگاه دانشجویی دو اتاق مجاور که با یک دیوار از هم جا می شوند، دارای افرادی یا تیپ ها و رفتارها و طرز تفکرات متفاوتی هستند که این اختلاف سبب بروز مسائلی بین دو اتاق می شود.

اعضای یک اتاق به دنبال مهیا کردن شرایط برای برگزاری جشن تولد برای هم اتاقی شان هستند. در حالی که در اتاق دیگر دانشجویان بر روی امتحان فردا بشدت متمرکز شده اند.

 این فیلم کوتاه از سری کارهای مجموعه آتنا فیلم (الگوسازان تمدن نوین اسلامی) می باشد.

فیلم کوتاه دیوار

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۴ آبان ۹۲ ، ۱۷:۲۰

دو دوست قدیمی به خاطر مشکلی که برای یکی از آن ها اتفاق افتاده و دیگری را مقصر می داند به شدت وارد مشاجره می شوند و این موضوع به قهر و جدایی این دو دوست می انجامد.

تا اینکه....

فیلم کوتاه سبقت


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۴ آبان ۹۲ ، ۰۳:۴۷

مردی در حال استفاده از دستگاه زیراکس بوده که ناگهان متوجه حفره ی سیاهی بر روی کاغد کپی گرفته شده می شود...
تماشای این فیلم کوتاه را از دست ندهید.
The black hole


۳ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۴ آبان ۹۲ ، ۰۲:۵۷

در اینجا تصاویری از پشت صحنه فیلم کوتاه سبقت را برایتان قرار میدهم. برای دیدن سایر تصاویر به ادامه مطلب بروید و برای مشاهده هر تصویر در ابعاد بزرگ بر روی آن کلیک کنید.


پشت صحنه فیلم کوتاه سبقت

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۱ ۰۴ آبان ۹۲ ، ۰۱:۴۵

آتنا فیلم مجموعه ای فرهنگی و هنری است که در اسفند 1391 با اهتمام تعدادی از دانشجویان جهت ساخت آثار رسانه ای شامل فیلم و مستند با طراز انقلاب اسلامی شکل گرفته است. هدف از فعالیت این مجموعه تولید آثار فخیم در جهت الگوسازی سبک زندگی صحیح و اسلامی می باشد.
از آن جایی که طبق رهنمود رهبر فرزانه انقلاب اصلاح سبک زندگی را مهم ترین رکن تحقق تمدن نوین اسلامی میدانیم، نام مجموعه را آتنا مخفف الگوسازان تمدن نوین اسلامی نهاده ایم.
امید است که ذیل عنایات حضرت حجت (عجل الله تعالی فرجه الشریف) این مجموعه در راستای تحقق اهداف و آرمانهای انقلاب اسلامی ایران گامی موثر بردارد.
یا حق...

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۴ آبان ۹۲ ، ۰۱:۰۳